Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 10:21
 
Üniversite öğrencisi 1 haftadır kayıp
Harran Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü 4. Sınıfta okuyan 23 yaşında ki Gaziantepli Ramazan Akgöz’den bir haftadır haber alınamıyor. Arkadaşının hayatından endişe duyduğunu ve kaçırılma ihtimali üzerinde durduğunu belirten Akgöz’ün sınıf arkadaşı ise bir an önce arkadaşının bulunmasını istiyor.
ÖZEL HABER Haberi
Üniversite öğrencisi 1 haftadır kayıp

İbrahim Halil Altundağ'ın Haberi

Harran Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okuyan 4. sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Ramazan Akgöz’den yaklaşık bir haftadır haber alınamıyor. Akgöz’ün ailesi, çocuklarının bir an önce bulunması için emniyete başvururken,

Sosyoloji son sınıf öğrencisi olan Ramazan Akgöz'ün ailesi ve okul arkadaşları, Akgöz’ün nerede, hangi şartlar altında olduğunu bilmediklerini ve hayatından endişe ettiklerini belirterek, bir an önce bulunmasını istiyor.

Muhabirimizin telefonla iletişime geçtiği Akgöz’ün bir sınıf arkadaşı ise; “Arkadaşımız yaklaşık bir haftadır kayıp, en son geçtiğimiz hafta Urfa’da görüldüğü söylenmiş. Ailesi ya da arkadaşlarıyla sorunu olan biri değildi ve derslerinde de gayet iyi, zeki bir öğrenciydi. Biz arkadaşımızın kaçırılma ihtimali üzerinde duruyoruz” diyerek arkadaşının geri bulunması için her yerde onu aradıklarını ve başına bir şey gelmemesi için yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı