Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 10:14 Bu haber 436 kez okundu
 
Turkcell'den Urfa'da 3500 kişiye iftar yemeği
Turkcell, sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da iftar organizasyonlarına bu yıl da devam ediyor.
- Haberi
Turkcell'den Urfa'da 3500 kişiye iftar yemeği

Şanlıurfalı vatandaşlarla buluşan Turkcell, Rabia Meydanı içerisinde, Şanlıurfa Belediyesi’nin kurduğu Ramazan çadırında 3.750 kişiye iftar yemeği organize etti.

Turkcell, gelenekselleşen Ramazan buluşmalarına bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da, Turkcell Anadolu’da iftar sofralarına misafir oluyor. 30 gün boyunca birçok şehirde belediyelerin düzenleyeceği geleneksel iftar yemeklerine destek olmak için Türkiye turuna çıkan Turkcell, tam 45 ilde 180 bin kişiye ulaşmayı planlıyor.

Belediyelerin kurduğu iftar çadırlarında binlerce kişi sıcak iftar yemekleriyle karınlarını doyuruyor. Turkcell, iftar sonrası etkinliklerle de Ramazan ruhunu katılımcılara yaşatıyor. Musiki ve gösterilerin eşlik ettiği Turkcell ile iftar akşamlarının bir diğer durağı Şanlıurfa oldu.

Rabia Meydanı içerisinde , Şanlıurfa Belediyesi’nin kurduğu Ramazan çadırında 3.750 kişiye iftar yemeği organize eden Turkcell, düzenlediği ney dinletisi ve ilahilerle de iftara katılanlara keyifli saatler yaşattı.  İftarda ayrıca, Kur’an-ı Kerim de okundu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı