Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 16:40
 
ŞUTSO Üyeleri’ne bir hizmet daha
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Albaraka Türk Katılım Bankası Güney Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Halil Dülger arasında odamız üyelerine finansmanda avantajlar sağlayacak anlaşma imzalandı.
EKONOMİ Haberi
ŞUTSO Üyeleri’ne bir hizmet daha

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.HalilPeltek’in makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde Şanlıurfa Şube Müdürü Hamza Acar, Ticari/Kobi Satış Servisi Yöneticisi Mustafa Uğur Özgür ile Emniyet Caddesi Şube Müdürü Mete Köse de hazır bulundu. Gerçekleştirilen protokol kapsamında, ŞUTSO üyeleri özel avantajlarla hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerimizin nakdi ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak adına, Albaraka Türk Katılım Bankası Güney Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Halil Dülger ile bir protokol imzaladık. Bu protokol ile üyelerimiz, hem bireysel hem de ticari nakit ihtiyaçlarını ve bankacılık işlemlerini uygun koşullarda karşılayabilecek. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Albaraka Türk’ün Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi OdasıÜyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası'nın detayları şöyle;

Albaraka’da Kobi Destek Finansmanı Kampanyası ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel 1,19 kâr oranı ve 36 aya varan taksitler ile 300.000 TL’ye kadar KOBİ finansmanı.

Finansman kampanyası kapsamında sunulacak ücretsiz hizmetler;

Masrafsız Bankacılık*

Size özel Platinum Kart,

Logo, Mikro, Uyumsoft ve Bizim Hesap ile ücretsiz Muhasebe entegrasyonları,

İşiniz için Business Kart.

Kampanyamızdaki Ek Fırsatlar;

Bireysel araç alımlarınızda 1,18 oran ile araç finansmanı,

Bireysel konut alımlarınızda 1,15 oran ile konut finansmanı (Haber Merkezi)

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı