Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 16:44 Bu haber 1043 kez okundu
 
ŞUTSO meclisinden fuar esnaflarına ziyaret
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili İş Adamı Kemal Süt ve meclis üyeleri Şanlıurfa fuar merkezinde oluşturulan mobilya ve evlilik fuarında bulunan esnafları ziyaret etti.
ÖZEL HABER Haberi
ŞUTSO meclisinden fuar esnaflarına ziyaret

Mobilya sektörünün güçlü markalarını bir araya getirecek olan “3. Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı”nda, yeni sezon gelinlik ve damatlık tasarımları, ünlü markaların avantajlı ürünleri, yeni trend mobilya grupları ve evlilik hazırlıklarında ihtiyaç duyulan tüm ürün ve hizmetler görücüye çıktı.

Ülkenin dört bir yanından gelen; Mobilya, Aksesuar, Zücaciye, Gelinlik, Damatlık, Çeyiz, Beyaz Eşya, Tekstil ve Organizasyon firmaları, ihtiyaca uygun seçenekleri sunarak, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getiriyor.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili İş Adamı Kemal Süt ve meclis üyeleri Ali Eyüboğlu Sabri Akaltun, Cemil Bayuk, Oktay Doğan,  Eyüp Önkol, Ahmet Önkol,  M. Şefik Çapa ile birlikte Şanlıurfa fuar merkezinde oluşturulan mobilya ve evlilik fuarında bulunan esnafları ziyaret ederek fuarın etkileri konusunda esnaflarla sohbet ettiler.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili İş Adamı Kemal Süt, firmaların evlilik hazırlığında bulunan çiftler için fikirler verdiğini ve bu fikirlerin özellikle sektörel bazda fuarda standı bulunan esnafların oluşturdukları yeni trendlerden oluştuğuna dikkat çekti.

Firmaların Şanlıurfa da düzenlenen fuara katılmalarının önemine dikkat çeken Süt; “ Özellikle mobilya alanında önemli firmaların bir arada buluştuğu Şanlıurfa’nın hak ettiği bir fuar organizasyonuna kavuştuğunu gururla söyleyebiliriz. Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde ve ekonomik darboğazlarla boğuştuğumuz bir dönemde açılan bu fuar hangi açıdan bakılırsa bakılsın, çok değerli ve kıymetlidir.

Esnaflarımıza ve firmalarımıza bu fuarda bulunmaları Şanlıurfa’mız ve çevre iller açısından oldukça önemli. Firmalarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı