Şanlıurfalı siyasilerden Ankara’ya çıkartma
Haber
03 Temmuz 2020 - Cuma 13:04
 
Şanlıurfalı siyasilerden Ankara’ya çıkartma
Şanlıurfa’da yapılacak hizmetleri ve gerçekleşecek projeleri ilk ağızdan ileten Urfalı siyasiler ellerindeki projeler ile Ankara’da ki kurumları dolaşmaya başladı.
ÖZEL HABER Haberi
Şanlıurfalı siyasilerden Ankara’ya çıkartma

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ilçe belediye başkanlarından oluşan Şanlıurfa heyeti  Şanlıurfa’da yapılması gereken projeleri, hayata geçirmek için Ankara’nın yolunu tuttu.

Fotoğraf açıklaması yok.

Ankara temasları olumlu geçti

Ankara temaslarının ardından ilçe belediyelerinin müjde üstüne müjde vermesi temasların olum geçtiğini gözler önüne serdi Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Sosyal medya üzerinden “İlçe Belediye Başkanlarımızla TOKİ Başkanı Sn Ömer Bulut ile bir araya gelerek Şehrimizde yapacağımız çalışmaları değerlendirdik.” Açılmasını yapmasının üzerinden Yeşildirek mahallesinin kentsel dönüşüm ihalesinin tamamlandığını ve Devteşti Süleymaniye TOKİ Millet Bahçesinin proje ihalesini Temmuz ayının sonunda gerçekleştirileceğini açıkladı.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'ALILIYEBEL YEŞİLDİREK KENTSEL DÖNÜŞÜM 1. ETAP HAYIRLI oLsuN'

Müjde veren başkanlardan bir diğeri ise Eyyübiye  Belediye Başkanı Mehmet Kuş oldu. Kuş sosyal medya üzerinden bu açıklamayı yaptı; “150 dönümlük alanı kapsayan bölgenin en büyük Millet Bahçemizin ihalesi bu ay içerisnde gerçekleşiyor.

TOKİ İdaresi Başkanımız Ömer Bulut ile bir araya gelip, ihalesi bu ay içinde yapılacak olan ve kısa süre içinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağımız, projeyle ilgili görüştük.”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı