Haber Detayı
18 Haziran 2019 - Salı 09:44 Bu haber 1586 kez okundu
 
Mehmet Yılmaz adaylıktan çekildi
Geçtiğimiz haftalarda Şanlıurfaspor Kulübü Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Mehmet Yılmaz, aradığı desteği bulamayınca adaylıktan çekildi.
SPOR Haberi
Mehmet Yılmaz adaylıktan çekildi

16 Haziran Pazar günü yapılan Şanlıurfaspor olağan genel kurul kongresi bir hafta sonraya ertelendi.Geçtiğimiz haftalarda Şanlıurfaspor Kulübü Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Mehmet Yılmaz ise, aradığı desteği bulamayınca adaylıktan çekildi. Kongrede liste çıkarmayan Yılmaz, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Birliktelik sağlanamadığından kongreye Liste sunmadım

Şanlıurfaspor kulüp başkanlığına aday olduğunu daha önce açıkladığını belirten Mehmet Yılmaz,“Açıklamanın ardından geçen bugüne kadar mevcut kulüp başkanı,yönetim kurulu arkadaşlarım ile ilimizin mülki idare amiri Sayın valimiz Abdullah Erin ile B.belediye başkanı Sayın Zeynel A. Beyazgül ile ve STK Başkanları ile görüşmelerde bulundum.Türkiye'nin en önemli kulüplerinden olan,50 yıllık Çınar ağacımız içinde bulunduğu ekonomik sorunlar nedeniyle kamuoyunda ismi bir süredir yipranan Ş.urfasporumuzu yaşadığı bu sıkıntılardan kurtarmak adına "ortak akıl" ile hareket etmek ve kurulacak olan yeni yönetimin de aynı mantıkla birlik,beraberlik ve kapsayıcı olarak içinde yönetmek adına yapmış olduğum bu görüşmelerden bu birliktelik sağlanamadığından kongreye Liste sunmadım” dedi.

Kulübün tüm eksiklerini görme fırsatı buldum

Yılmaz şöyle konuştu: “Önümüzdeki süreçte bu birlik ve beraberliğin sağlanması durumunda her kesimin içinde bulunduğu ve kapsayıcı bir yönetim kurulması Adaylığımın devam ettiğini belirtmek isterim. Kulübümüzün son yönetim kurulu içerisinde yer alarak kulübün tüm eksiklerini görme ve kısmen de çözümü için çalışma fırsatı buldum. Kalan eksikliklerin giderilmesi adına güçlü bir yönetim kurulu ile çözmek adına yaklaşık bir aylık çalışmanın ardından sonuç alamamanın da üzüntüsünü ayrıca belirtmek isterim.Maddi ve manevi olarak bugüne kadar içinde yer almaktan büyük gurur duyduğum Ş.urfaspor ailesinin, içinde bulunduğu bu durumun nedenleri kamuoyu tarafından yakından biliniyor.Kulübümüzün gönlümüzdeki yere gelmesi adına desteklerim devam edecektir Saygılarımla.Herşey Şanlıurfaspor için.”

Yılmaz puan silme cezasını ödedi mi?

Şanlıurfaspor Başkan Adayı Mehmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde verdiği bir vaatte sarı yeşilli kulübün 362 bin lirayı bulan ve ödenmemesi durumunda puan silme cezasının verileceği iddia edilen borcunu kapatacağını söyledi.Dün açıklama yapan Yılmaz, Şanlıurfasporun puan silme cezasının önlemini adına kısmi ödeme yaptığını söyledi.

Mehmet ASLAN

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı