Kanal Urfa’nın rakibi Star TV
Haber
19 Kasım 2019 - Salı 13:26
 
Kanal Urfa’nın rakibi Star TV
Ankara Mamak Belediyesi tarafından organize edilen Basın futbol turnuvasında Şanlıurfa’yı Kanal Urfa temsil edecek.
SPOR Haberi
Kanal Urfa’nın rakibi Star TV

Mamak Belediyesi tarafından organize edilen ve birincinin 10 bin TL, ikincinin 6 bin TL, üçüncünün 4 bin TL ile ödüllendirileceği Basın futbol turnuvasına, Kanal Urfa, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Star TV, Çay TV, Ülke TV, NTV, Diyanet TV, TVNET, ASPOR, AHABER, KANALD, AKİT Medya Grubu, CNN RADYO, Anadolu Ajansı, Milli Gazete, Sabah Gazetesi, Akşam Gazetesi, KONTV, İHA, Polis Radyosu, Beyaz TV, ATV, SGK TV, CNN TÜRK, SHOW TV, TRT, DHA, HABERTÜRK, TGRT HABER, FOXTV ve KANAL7 TV katılacak.

 

Kanal Urfa’nın rakibi Star TV

32 Basın kuruluşunun katılacağı Basın futbol turnuvasının kura çekimi Mamak Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Gerçekleşen kura çekiminde Şanlıurfa’yı turnuvada temsil edecek olan Kanal Urfa TV’nin ilk maçtaki rakibi Star TV oldu.

 

Köse, “Basın çalışanlarımıza nefes aldırmak istiyoruz”

Turnuvanın kura çekimine katılan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Basın çalışanlarımıza nefes aldırmak, onları biraz ferahlatmak amacıyla bu turnuvayı düzenliyoruz. Turnuva çekilişini özellikle belediyenin kültür merkezinde düzenledik, Cumhuriyet döneminden kalan bu binanın önemli kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yaptığını vurgulamak istedik. Bu organizasyon için Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’a da teşekkür ediyorum.” Dedi. İlk Kura çekimini Sinan Burhan ve Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Osman Altınışık ile birlikte gerçekleştirdi.

 

Toru, “Şanlıurfa’yı en güzel şekilde temsil edeceğiz”

Mamak Belediyesi tarafından organize edilen basın futbol turnuvasına katılacak olan Kanal Urfa TV Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, çekilen kuranın ardından yaptığı açıklamada, “Dostluk havasında geçeceğine inandığım bu turnuvaya katılacak olan bütün takımlara ve futbolcularına canı gönülden başarılar diliyorum. Türkiye’nin önde gelen basın kuruluşlarının katıldığı bu turnuvada bizde Kanal Urfa TV ailesi olarak Şanlıurfa’yı ve sarı yeşil renklerimizi orada en güzel şekilde temsil edeceğiz.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı