Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 17:02 Bu haber 4699 kez okundu
 
HARÜSEM Çocuk Kampüsünde Mezuniyet Sevinci
Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Çocuk Kampüsünün minik yıldızları, düzenlenen törenle keyifli ve görkemli bir mezuniyet sevinci yaşadılar.
EĞİTİM Haberi
HARÜSEM Çocuk Kampüsünde Mezuniyet Sevinci

 


Harüsem Çocuk Kampüsü bahçesinde gerçekleşen ve 24 öğrencinin aileleri ile birlikte katıldığı mezuniyet törenine, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Esra Siverekli, Rektör danışmanı Öğr. Gör. Hatice Parmaksız, Genel Sekreter Abdülhalim Dündar ve Tanıtım Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Emine Teker katıldı.
Kokteyl ve müzik eşliğinde başlayan törende, kampüs havasını küçük yaşlarda soluyan minikler, gerçek bir üniversitenin mezuniyet törenini aratmayan bir konseptle gelecek yıllarda yaşayacakları mezuniyetlerin bir provasını yaptılar.
Törende konuşan Harüsem müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Demirkol, Sürekli Eğitim Merkezi olarak Çocuk kampüsünü çok önemsediklerini belirterek, çocuklara emek veren ailelere, öğretmenlere ve destek olan tüm akademik ve idari personele teşekkür etti.
Geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımıza en iyi eğitimi vermemiz gerektiğini vurgulayan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, gelecek yıl çocuk kampüsünün daha da büyüyerek daha güzel şartlarda hizmet etmesi için gerekli hazırlıkların başladığı müjdesini verdi. Rektör Çelik, emeği geçen herkese teşekkür etti ve hayırlı olması temennisinde bulundu.
Animasyonlar ve şarkılarla devam eden tören sonrasında diplomalarını alan ve kep atan öğrencilerin sevinci de görülmeye değerdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı