Haber Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 15:34 Bu haber 1424 kez okundu
 
Haliliye’de kaldırımlar yenileniyor
Haliliye belediyesi fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler deforme olan kaldırımlarda yenileme çalışması kapsamında bahçelievler ve şair şevket mahallerinde kaldırım yenileme çalışması başlattı.
İLÇE Haberi
Haliliye’de kaldırımlar yenileniyor

Haliliye belediye başkanı mehmet canpolat’ın ‘haliliye örnek bir ilçe olacak’ sloganıyla başlatılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında fen işleri müdürlüğü ekipleri son olarak bahçelievler ve şair şevket mahallerinde deforme olan kaldırımları yenileme çalışması başlattı. Özellikle kış aylarında yağıştan dolayı iş yerlerine su gittiğini ve bunun da ciddi sorunlar yarattığını dile getiren şair şevket mahalle muhtarı ahmet altun, “yapılan çalışmalardan dolayı başta esnaflarımız olmaz üzere mahalle sakinleri son derece memnunlar. Baştan mahallemizle yakından ilgilendiğinden dolayı başkan mehmet canpolat olmak üzere ekiplere teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmaların kısa süreden başlamasından dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri ise “başkan mehmet canpolat’a teşekkür ettiler.”

Fen işleri müdürlüğünden alınan bilgide ise haliliye ilçesinde kırsal ve merkez mahallerde çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve kış ayları gelmeden ilçedeki tüm eksiklerin giderileceği ifade edildi.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı