Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 09:44 Bu haber 1333 kez okundu
 
Futbolcular kongreyi bekliyor
Şanlıurfaspor’da sözleşmeleri sona eren ve devam eden futbolcular gözünü yapılacak genel kurula çevirdi. Yeni sezonda sarı-yeşilli formayla devam edip etmeme konusunda göreve gelecek yeni yönetimle yapılacak görüşmeyi bekleyen futbolcular buna göre rotalarını belirleyecek.
ÖZEL HABER Haberi
Futbolcular kongreyi bekliyor

Rotalarını belirleyecek

TFF 2.Lig temsilcisi Şanlıurfaspor’da herkes gibi futbolcular da kongreye odaklanmış durumda. 2 haftadır ertelen kongre nedeniyle kafaları karışan futbolcular, gözünü 22 Haziran yapılacak genel kurula çevirdi. Yeni sezonda sarı-yeşilli formayla devam edip etmeme konusunda göreve gelecek yeni yönetimle yapılacak görüşmeyi bekleyen futbolcular buna göre rotalarını belirleyecek.

 Transfer teklifleri alıyoruz

2Görüştüğümüz bazı futbolcular, “ Takımdaki belirsizlik sürüyor.2 haftadır kongre erteleniyor.Yeni yönetimin oluşmasını bekliyoruz. Olağan Genel Kurul’u beklemek en mantıklısı. Transfer teklifleri geliyor ama önceliğimiz Şanlıurfaspor olacağını defalarca söylemiştik.İçerde alacaklarımız mevcut.Sezona başarılı bir şekilde başlamamız için bu sorunların çözülmesi gerekiyor” dedi.

MEHMET ASLAN

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı