Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 12:36
 
Canpolat, “Sahnede değil, sahada olacağız”
31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den seçime giren ve Haliliye Belediye Başkanı olan Mehmet Canpolat mazbatasını alıp göreve başladı. Mesaisinin ilk gününde, “Biz sahnede değil, sahada olacağız.” Mesajı verdi.
İLÇE Haberi
Canpolat, “Sahnede değil, sahada olacağız”

Mazbatasını alarak göreve başlayan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Özdemir, Mehmet Emin Ataş ve birim müdürleri ile birlikte Devteşti Mahallesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Esnaf ziyaretlerinin ardından Devteşti Mahallesine muhtar olarak seçilen Tahir Kına’yı da ziyaret etti. Mahalledeki ihtiyaçların giderilmesi ile ilgili Muhtar Kına’dan notlar alan Başkan Canpolat, ilgili müdürlere talimatlar verdi.

 

CANPOLAT: SAHNEDE DEĞİL, SAHADA OLACAĞIZ

İlk mesai gününde Mahalle ve esnaf ziyaretleri ile başlayan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat yaptığı açıklamada “İlk mesai günümüzde sabahın ilk saatlerinden itibaren sağ olsun İlçe Başkanımız Süleyman Aksu ve meclis üyelerimiz, muhtarımız ve ilgili müdürlerimizle birlikte Açıksu Caddesi ve Devteşti Mahallemizdeyiz. Hem esnafımızı, muhtarımızı ziyaret ettik hem de temizlik ve park bahçelerimizin durumuyla ilgili arkadaşlarımızla birlikte sahada gezdik. Gerekli olan talimatlarımızı verdik. Seçim öncesinde de söyledik; biz sahnede değil, sahada olacağız. Şuanda da sahadayız, sokaklardayız, caddelerdeyiz. Hizmetler noktasında bu mahallemiz, bu bölgemiz bizler için çok çok önemli. İnşallah hizmetler buradan başlayacak demiştik ve şuanda buradayız, hizmetler başladı. Seçim dolayısıyla bizlere destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte Haliliye için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

 

MUHTAR TAHİR KINA, “HALİLİYE SEÇİMİNİ YAPTI”

Mahalle Muhtarı Tahir Kına da, “Sayın başkanıma çok çok teşekkür ediyorum. Başkanımız, mesaisine bizim mahalle ile başladı. Gerçekten Haliliye seçimini yaptı. Allah hepsinden razı olsun. Sabahın erken saatinde başkanımızın bizleri şereflendirmesi, bizi onurlandırdı. Genel sorunlarımızı başkanımıza ilettik. Tüm müdürlerimiz burada taleplerimizle ilgileniyorlar. Allah hepsinden razı olsun” diye konuştu.

 

AKSU, “CANPOLAT DEDİĞİNİ YAPTI”

Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın ilk mesai günü ile ilgili olarak, “Sabah 7 itibariyle sahaya çıktıklarının altını çizerek, “Devteşti Mahallesinde, sabahın erken saatlerinden itibaren İlçe Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat, seçim öncesi bizlere sahnede değil sahada olacağım demişti ve bugün sabah 7 itibariyle Devteşti Mahallemize gelerek sahadayım dedi. Buradaki tüm sorunları yerinde tespit etti. İlgili müdürlere talimatlarını verdi” Dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı